**Μονοήμερη** λειτουργία με τηλεκπαίδευση

(Τροποποιήθηκε 14/2 19:20)

Την προσεχή ΔΕΥΤΕΡΑ 15/2 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω κακοκαιρίας και τα μαθήματα θα διεξαχθούν με τηλεκπαίδευση (με τη γνωστή -πλέον- διαδικασία).

Θα ακολουθηθεί το ίδιο πρόγραμμα και το ίδιο ωράριο λειτουργίας με αυτό που εφαρμόστηκε την προηγούμενη εβδομάδα διά ζώσης στο σχολείο.

Να είστε καλά και να προσέχετε με το χιόνι!

Διευκρίνιση: Ο Περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας αποφάσισε το κλείσιμο των σχολείων όλης της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας για αύριο με επανεξέταση της κατάστασης για την επόμενη μέρα. Η απόφαση του υπερισχύει εκείνης των Δημάρχων. Ως εκ τούτου δεν ισχύει το τριήμερο κλείσιμο. Θα περιμένουμε την επανεκτίμηση της κατάστασης και τη νέα απόφαση του. Η εφαρμογή της τηλεκπαίδευσης ισχύει για όσο διάστημα είναι κλειστά τα σχολεία.

Χιόνι-Νιφάδα