Διάκριση Μαθητριών του Μουσικού Σχολείου σε Διαγωνισμό Φυσικής 2015

Την Κυριακή 29/11/15 η Ένωση Φυσικών Βορείου Ελλάδος (Ε.Φ.Β.Ε.) σε ειδική τελετή που πραγματοποιήθηκε στο Αμφιθέατρο του Πολιτιστικού Κέντρου του Δήμου Θεσσαλονίκης (στην Κάτω Τούμπα), βράβευσε τους μαθητές Δημοτικού και Γυμνασίου που αρίστευσαν στον Διαγωνισμό Φυσικής 2015.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Μουσικού Σχολείου Γιαννιτσών συγχαίρει για τη βράβευσή τους τις μαθήτριες α) της Γ? Γυμνασίου Ραφαηλία Τσιουραλή  β) της Α? Λυκείου Ειρήνη Αλατζίδου και τους εύχονται καλή επιτυχία σε όλες τις επιλογές τους.

Ο Διευθυντής                                                                                    Η Πρόεδρος

Μιχαηλίδης Μενέλαος                                                                         Ασλανίδου Ελένη

Κατεβάστε ολόκληρο το Δελτίο Τύπου εδώ.